Комплексне меню

Комплексні обіди в мережі ресторанів самообслуговування “Буфет Столовая” в Одесі

Божевільний ритм великого міста диктує свої правила. Занурившись у вир справ і роботи, практично не залишається часу на приготування домашньої їжі. Щоб смачно, швидко і недорого поїсти в Одесі в кафе приходьте в Буфет-Столовая. У нас гарячі комплексні обіди за найдоступнішими цінами.

Краща їжа та кухня в Одесі

Мережа ресторанів самообслуговування Буфет-Столовая працює за системою self-service. По суті, це кухня з системою самообслуговування, де гості переміщаються з підносом уздовж вітрин з їжею. Зручний круговий огляд дозволяє покласти в тарілку ту кількість їжі, яку з'їж.

У мережі наших кафе завжди найрізноманітніше меню, дієтичні страви та комплексні обіди. Пропонується кілька різних варіантів обідів, а наші рецепти завжди оригінальні. Комплексні обіди, як і годиться, складаються з декількох страв: першого, другого і напою. Після ситного обіду побалуйте себе десертом. Кондитери щодня готують неймовірні смаколики – ніжні тістечка, повітряні чізкейки, муси, желе і ароматну випічку.

Ніщо так не стимулює на роботу і відпочинок, як ситна і смачна їжа. Життя вимагає повної самовіддачі, якщо не хочете чекати інтернет-замовлення online з доставкою додому або в офіс – приходьте до нас. Під час обіду залиште офіс, і приходьте поїсти в Буфет-Столову, яка знаходиться поряд:

  • Уточ-Кино;
  • Чернослив;
  • Абрикос;
  • Гараж;
  • Сан-Марино;
  • Чердакъ.

Якість продуктів висока, а готова їжа смачна, як вдома. В останню годину роботи діють вигідні знижки -50% на продукцію власного приготування.

Форма працює в тестовому режимі