Філія Золотий Берег мережі Буфет-Столовая
Одеса, Золотий берег 37
Контакти:
Режим роботи:

з 11:00 до 21:00

Ресторан швидкого харчування Золотий берег в Одесі

Прогулянка по Ланжерону, Лузанівці, Совіньону, Аркадії в Одесі залишає незабутнє враження. І саме час, щоб відвідати пляжі Великого Фонтану. Одна з найпопулярніших курортних зон розташовується з 10-ї по 16-ту станцію Фонтанської дороги. Тут на протязі 3 км берегової лінії є все, що потрібно для відпочинку - міні-базарчики, морські сувеніри, альтанки. Схил Золотого берега повністю впорядкований - тут і тротуари, вимощені плиткою, скульптури, фонтани.

Місцевість швидко завоювала серця одеситів, а також гостей міста. Пляж з ранку повний людей, які поспішають зануритися в освіжаючу воду Чорного моря. 16 станція Великого Фонтану - це повноцінна курортна зона, де можна чудово провести час всією родиною. Ніщо не може так радувати, як чиста водичка, пляжі і задоволений дитячий сміх. Єдиним недоліком курортної зони є те, що вздовж берега не так вже й багато кафе.

Мережа харчування "Буфет-Столовая" вирішила усунути цей недолік, щоб відпочиваючі на березі моря змогли смачно поїсти в Одесі не покидаючи зону відпочинку. На деяких головних пляжах Одеси ми вже відкрили наші філії. Тепер прийшов час порадувати смачною їжею по-домашньому і Золотий берег на 16 станції Великого Фонтану. Як завжди, наших гостей чекає смачна свіжа їжа, прохолодні напої, десерти і багато іншого.

Ми працюємо для вас з 9.00 ранку до 23.00 вечора, а значить до нас можна прийти як поснідати, так і повечеряти. У нас діє система самообслуговування, що виключає появу черг. Зал розрахований на 150 чоловік. В останню годину роботи у нас діє постійна знижка -30% на продукцію власного приготування. Ми чекаємо вас за адресою Золотий Берег, 37.

Відгуки
Залишити відгук

Наші кафе поруч