CityBUFFET
Одеса, проспект Шевченко, 4Е, 3-поверх
Контакти:
Режим роботи:

Тимчасово не працює

Кафе Чердакъ в Одесі

Чердакъ - це про їжу. Про її розмаїття і насичений смак. Салати, супи, закуски, гаряче і що завгодно в форматі шведського столу. Щодня наші кухарі готують понад 250 страв з 7 кухонь світу.

Ще одна перевага - швидкість. Ми знаємо ціну часу, тому вам не потрібно робити замовлення і чекати їх по 20-30 хвилин. Наша система самообслуговування дозволяє значно заощадити час!

З 7:00 вас чекають самі ранні сніданки в Одесі. Різноманітність млинців, сирників, сухих сніданків і гранола. А на відкритій кухні готуємо яєчню і омлет з будь-якими інгредієнтами на вибір.

Якщо ви наїлися, а їжа ще залишилася - спакуємо з собою!

В Зеленій кухні - фруктові фреші і смузі, які можна зібрати з будь-яких інгредієнтів на вибір. А в барі - алкогольні та безалкогольні напої на будь-який смак.

Вечорами ми проводимо цікаві заходи: граємо в Мафію, інтелектуально розвиваємося і веселимося на Pub Quiz, дивимося фільми і прямі трансляції футбольних матчів.

У поєднанні зі смачною їжею і унікальним інтер'єром від авторської студії P & T Design - кожне відвідування стає яскравим і таким, що запам'ятовується.

Відгуки
Залишити відгук

Наші кафе поруч