Весняне меню в мережі ресторанів самообслуговування Буфет Столовая в Одесі
Весняне меню в Буфет-Столова
Блог / 11.03.2019

Весняне меню в мережі ресторанів самообслуговування Буфет Столовая в Одесі

Весняне меню - означає легке, а якщо в мережі ресторанів самообслуговування Буфет Столовая — значить неймовірно смачне!

Навесні організм, як ніколи, потребує вітамінів, тому краще вживати в їжу якомога більше фруктів, овочів. Збалансовані основні страви з овочевими гарнірами, апетитний крем-суп і ніжний десерт додадуть сил і наснаги. Тут можна покуштувати освіжаючі вітамінні напої і смачні весняні страви.

Нове весняне меню

У нас можна як поснідати, так і пообідати або повечеряти. У меню завжди холодні і гарячі страви. Комплексні обіди для тих людей, які працюють поруч і хочуть харчуватися смачно і збалансовано.

Дівчата вважають за краще покуштувати легкі салати або відварене куряче філе, котлети на пару, рибу. Чоловіки люблять поїсти смачно. Тому віддають перевагу стравам з м'ясом, рису з капустою і грибами, картоплі смаженій або пюре з відбивною, макаронам з бризоллю.

В період посту у нас можна знайти багато пісних страв, які допоможуть урізноманітнити будь-яке убоге пісне меню. У цей складний період дуже важко утриматися від спокуси з'їсти щось смачненьке. Ми покажемо, що навіть в піст можна харчуватися смачно і різноманітно.

Весняне меню в Буфет Столова

У нашому весняному меню справжній гастрономічний вибух від легких закусок до десертів і напоїв. Ми не перестаємо розширювати географію продуктів, щоб відкрити нові горизонти нашої неосяжної країни для гостей міста і місцевих жителів.

Настання весни в мережі ресторанів самообслуговування Буфет Столовая — це пора гастрономічних відкриттів і естетичного задоволення.