Чому зручно і вигідно обідати в їдальні?
Блог / 07.05.2019

Чому зручно і вигідно обідати в їдальні?

Де ви віддаєте перевагу проводити обідній час? Час, коли хочеться не тільки пообідати, а й відпочити, переключитися.

Сучасний світ стрімко змінюється. Ми стали більш вимогливими до багатьох речей. Наприклад, кілька десятків років тому можна було влаштувати обід на лавочці з пляшкою кефіру і булочкою. Або в звичайній закритій їдальні, де обід складався з обмеженої кількості страв, і щоб отримати його, необхідно було вистояти чергу.

Сучасне кафе Буфет-Столовая має зовсім інші функціональні особливості та завдання.

Затишна і комфортна атмосфера в кафе Буфет–Столовая

З першої хвилини, переступаючи поріг будь-якого кафе мережі Буфет-Столовая, ви потрапляєте в елегантну і затишну атмосферу. Стильний і цікавий дизайн, зручні меблі, простір, багато світла, легка і красива музика. Ця атмосфера створена професіоналами з думкою про те, щоб людина мала можливість насолодитися не тільки смаком їжі, але і простором навколо. І тоді сюди захочеться приходити частіше і проводити більше часу.

Можете не хвилюватися, що у вас мало вільного часу в обід. Ви не витратите його на чергу або тривале готування замовлення.

Дуже зручна система обслуговування "шведський стіл" влаштована таким чином, що відвідувач, з одного боку, чудово бачить всі представлені страви, з іншого боку, може сам складати своє меню, не дотримуючись рамок комплексного обіду або сніданку.

Величезна перевага сучасних ресторанів самообслуговування мережі Буфет-Столовая - це різноманітність страв: більше 30 видів комплексних обідів, сніданків і вечерь. Така різноманітність і не снилося нашим попередникам.

Різноманітність м'ясних і рибних страв

Серед нас є багато любителів як традиційної української кухні, так і кухні інших національностей, наприклад, італійської. Деякі прагнуть правильного харчування, вважають за краще вегетаріанські або пісні страви. І це питання буває дуже принциповим. Тому, при розробці меню, основне завдання - це готовність врахувати переваги кожного відвідувача. Крім того, величезний асортимент страв дає можливість щодня мати різноманітне і збалансоване харчування.

Повноцінне і збалансоване харчування

І, звичайно, кожен любить після ситного обіду побалувати себе десертом з чашкою гарячого ароматного чаю або кави. І це не просто столовска булочка, хоча і для любителів свіжої домашньої випічки є вибір. Чудові тістечка з різними видами крему і фруктами. Для тих, хто стежить за своєю вагою і рахує калорії, приготовлені дієтичні желейні і йогуртові десерти.

Ніжні десерти на будь-який смак

Сьогодні обідати в їдальні не тільки смачно, але й корисно, різноманітно і затишно.

І в той же час, піклуючись про ваше здоров'я, затишок та відпочинок, ми піклуємося про ваш бюджет. Адже ціни в мережі Буфет-Столовая дуже помірні. Тепер не потрібно витрачати час на ходіння по магазинах і чергування біля плити. Можна провести час з більшою користю для себе, жити повноцінним життям, а про ваше збалансоване та смачне харчування подбають професіонали.