Блог

Блог мережі ресторанів самообслуговування Буфет Столовая

16
Бер
На жаль, шампанське і улюблені салатики з майонезом завжди повертаються у вигляді зайвих кілограмів. Прийшов час від них позбавитися! Ми пропонуємо тобі витончене рішення — комплекс простих правил і легку збалансовану їжу від мережі ресторанів самообслуговування Буфет-Столова.
16
Лип
Чудова новина! Мережа кафе Буфет-Столовая запускає доставку їжі в Одесі. Тепер найсмачнішу, свіжу і улюблену їжу з міського буфета можна замовити додому або в офіс.
11
Тра
До великого свята і підготовка повинна бути відповідна. Все більше одеситів воліють відзначати дні народження, весілля, ювілеї, корпоративні заходи в комфортному банкетному залі. Це дозволяє вирішити безліч проблем одночасно, і винуватець вечірки дійсно відпочиватиме у своє свято, а не стежииме за тим, щоб гості були нагодовані, у всіх були вилки і так далі.
07
Тра
Де ви віддаєте перевагу проводити обідній час? Час, коли хочеться не тільки пообідати, а й відпочити, переключитися.
06
Тра
Ви плануєте відвідати Одесу і думаєте, які місця варто відвідати? Де краще відпочити, смачно і недорого пообідати? Тоді вам обов'язково потрібно на Дерибасівську! Зараз дізнаєтеся чому.
Смачні комплексні обіди в Буфет-Столова
08
Кві
Одеса - великий мегаполіс, де люди не тільки відпочивають, але і багато працюють. Буває, так багато завдань навалюється по роботі, що повноцінно пообідати не вистачає часу. Та що там! Немає часу вирватися з офісу, щоб поїсти.
Сніданок в кафе Буфет-Столова
19
Бер
Що у вас сьогодні на сніданок? А вчора? А взагалі, ви снідали?
Весняне меню в Буфет-Столова
11
Бер
Весняне меню - означає легке, а якщо в мережі ресторанів самообслуговування Буфет Столовая — значить неймовірно смачне!
Смачний сніданок
04
Бер
Еще с детства мы слышали эти слова. Многие имеют представление об идеальном вкусном завтраке в виде шведского стола. Хотя большинство не догадывается, что многие из этих блюд нельзя есть на завтрак. Что-то мы попросту не умеем готовить, поэтому блюда становятся вредными для организма. Некоторые продукты приводят к заболеваниям.
Мережа харчування Буфет-Столова
04
Бер
В стремительном ритме жизни большого города мы практически перестали готовить пищу в домашних условиях. В то же время мы часто подыскиваем места где можно вкусно и быстро покушать в Одессе. Нередко мы отдаем предпочтение банальным перекусам или полуфабрикатам, тем продуктам, которые предлагают многочисленные супермаркеты. Так почему бы не зайти в одну из ближайших столовых и не съесть полноценный комплексный обед. Именно в сети «Буфет-Столовая» вкусная домашняя пища по доступным ценам. Покушать вкусно в нашем кафе себе может позволить каждый человек.