Про нас

Про мережу ресторанів самообслуговування Буфет Столовая

Про нас

Мережа ресторанів самообслуговування «Буфет-Столовая» в Одесі це новий формат звичної для нас їдальні. Тепер це місце, де збираються не тільки для того, щоб смачно поїсти в Одесі, але і просто поспілкуватися з друзями та знайомими. Їдальня тим і відрізняється від ресторану, що в ній можна поїсти недорого. Тільки в "Буфет-Столовая" такі ж вишукані і смачні страви, як в самому розкішному ресторані.

Система самообслуговування визнана однією з найзручніших у світі. Відвідувачі закладу не товпляться в черзі, а по черзі складають собі на рознос ті страви, які вони хотіли б з'їсти сьогодні.

Кухня / Бар в мережі харчування Буфет-Столовая

Система самообслуговування, або "шведський стіл", по якій працює "Буфет-Столовая" є найдовшою і різноманітною в порівнянні з іншими місцями громадського харчування. Це вигідно виділяє нас серед конкурентів. Тут знайдуть страви на свій смак навіть найвитонченіші гурмани.

У нас переважає європейська, а також українська кухня. В наявності завжди свіжі закуски і салати. Гарячий український борщ є традиційною стравою. Але також у нас можна покуштувати і найяскравіших "представників" італійської кухні-гарячу піцу на тонкому коржі.

Ділові люди, постійні клієнти, часто заходять до нас, щоб замовити комплексний обід, який складається з 3-4 позицій, і є відмінним збалансованим раціоном.

У нас найбільший вибір напоїв. Влітку великою популярністю користуються прохолодні напої і коктейлі. Також у нас можна випити келих пінного пива на розлив або в скляній тарі. Восени або взимку хочеться зігрітися – а значить, у нас можна випити чашечку ароматного чаю, кави або глінтвейну. А вже якщо захочеться ще й підняти настрій, то до ваших послуг наш бар, де великий вибір різних алкогольних напоїв-вино, горілка, коньяк та ін.

Унікальний інтер'єр – запорука привабливості для наших клієнтів

Мережа громадського харчування «Буфет-Столовая» стрімко розвивається. Ми регулярно відкриваємо нові заклади по всій Одесі, а також за її межами. Кожен заклад має не тільки свою історію, а й унікальний інтер'єр.

Форма оплати

У мережі громадського харчування «Буфет-Столовая» є різні форми оплати. У нас можна розрахуватися готівкою, банківською картою, або через банківський рахунок.

Вакансії

У нас працюють кращі фахівці в сфері харчування. Команда мережі харчування "Буфет-Столовая" - це група однодумців зі схожими цілями і світоглядом. У нас працюють як досвідчені кухарі, так і початківці фахівці в сфері обслуговування. Станьте і ви частиною нашої команди. Ми запрошуємо на роботу:

  • кухарів
  • офіціантів
  • касирів