CityBUFFET
Одеса, вул. Леха Качінского 12
Контакти:
Режим роботи:

Тимчасово не працює

CityBUFFET

 

City Buffet на польському узвозі в Одесі

 

Здавалося б, час їдалень безповоротно закінчився. Але у випадку з City Buffet, де їжу готують з винятковою любов'ю. Мережа ресторанів самообслуговування City Buffet популярна у гостей і жителів міста, завжди розташована в самому зручному місці. Цього разу заклад розмістився на одній з центральних вулиць Одеси - Леха Качинського. Саме тут сконцентрована величезна кількість бізнес-центрів, міських визначних пам'яток, так що питання про те, де смачно поїсти в Одесі, буде вирішено миттєво.

Крім традиційних страв української кухні, м'ясних і рибних страв, в ресторані самообслуговування City Buffet різноманітне овочеве, фруктове, пісне меню, а також випічка, десерти, безалкогольні та алкогольні напої.

Заклад розрахований на відвідування працівниками місцевих бізнес-центрів, туристами і жителями нашого міста. Є послуга «їжа на винос», можливість розрахуватися готівковим або безготівковим розрахунком, і звичайно ж, просто відпочити в приємній обстановці. До ваших послуг просторий зал, окрема кухня з лінією роздачі.

У нас як завжди смачно, швидко і недорого. City Buffet - чекаємо Вас на сніданок, обід і вечерю!

Залишити відгук

Наші кафе поруч